Rotation

22. 09. 2009 | † 16. 10. 2009 | kód autora: i9D

Když se otáčí vesmír ...

 

Po zdlouhavé a váhavé době, kdy jsem přemýšlela nad tím, jestli skončit nebo pokračovat,  jsem došla k jedinému možnému závěru - pokračovat, ale uždále. Celá ta doba, kdy jsem tento svůj internetový život udržovala "naživu" pomalu končí - a jako i on se postupně měnil, tak jsme se změnila i já.Čas běžel, ba přímo letěl a mi pomalu docházel druhý dech. A teď, docela nedávno mi došlo, že můj malý Smolnov už vlastně není nic jiného než starou lží.

Pochopila jsem, že smůla je faktor velmi nepříjemný, ale ne příliš častý. Vymlouvat se na smolný den či smolný rok je nesmyls. Ano, občas se vám něco nedaří, ale to každému. Rozhodla jsem se dívat vpřed - s optimismem, inspirací a vírou ve spokojenou budoucnost.Myslete si třeba, že jsem naivka, ale já už mám toho pojmu "krutá nelítostná realita" až po krk, ať mi klidně vleze na záda. Možná přišel čas si prostě říct: "Překonej to a jdi dál!"

Víra dělá mnoho, cílevědomost a cílená snaha také, ale ten celý každodenní kolotoč není ani o snaze či omluvách. Je to o činech a o tom, jestli vytrváme a dokážeme udělat něco víc, než jen se pořád snažit a pokoušet, znovu a znovu - a bohužel bez výsledku v mém případě.

Už nežiju ve Smolnově, místě kam můžu utéct od světa. Žiju ve světe, kde je smolnov jednou částí mozaiky. Ta mozaika je mou vlastní koláží - malé střípky, rozlámané na miliony malých kousků a poskládané bez ladu či skladu, míchají prvky Sue, Isabelly, Smolnova i Susannah. Nerozumíte? Nevadí, hlavně když ještě budete se mnou.

Upřesním to - točím tímto světem - měním ho, přetvářím a po pár dobách ledových vzniká SSIAS. Nový svět, stará osoba. Chci udělat krok vpřed. Žádné články nepřepisuji ani nepřesouvám, nemažu je ze své minulosti. Tento blog tu zůstane, ukončený tímto posledním článkem a kdykoliv si budete toužit něco přečíst , dveře jsou otevřené. A po nějakém času, pokud se zde nevrátím nejspíše tento blog zaniikne, ovšem ne mojí rukou. Časem, administrací, nastavením, servrem.

Budoucnot je nejasná, ale kdo potřebuje dokonale vyleštěné sklenice každý den?

Navštivte mě na:

http://www.ssias.pise.cz/


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.